ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Верховна Рада продовжила термін проходження повторної ВЛК

Суспільство 11:42 - 12 лютого 2025

Розраховувати на ще одне продовження терміну проходження ВЛК не варто

Верховна Рада продовжила термін проходження повторної ВЛК

Рада продовжила термін проходження ВЛК для обмежено придатних/Фото: Ярослав Железняк/Telagram

Верховна Рада 313 голосами підтримала законопроєкт №12457, який продовжує термін на проходження ВЛК для осіб, яких раніше визнавали обмежено придатними до військової служби. Термін проходження повторної ВЛК продовжено до 5 червня 2025 року.

Деталі

Народна депутатка Ірина Верещук подякувала колегам за оперативне прийняття закону, але зазначила:

По-перше, це не так багато часу. По-друге, не слід розраховувати на подальші продовження терміну. Тому, тих, хто зобовʼязаний пройти ВЛК, закликаю не зволікати та не відкладати медогляд до останнього. А Міноборони та ЗСУ дуже прошу правильно організувати всі процеси та підтримувати адекватні темпи обслуговування людей.

Раніше термін проходження повторної ВЛК був встановлений до 4 лютого 2025 року, але через великі черги для багатьох було неможливо пройти її вчасно, тому термін продовжили.

Раніше ми писали про те, що у МОЗ працюють над механізмом "розбронювання" медиків.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин