ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

7 небезпечних бьюті-трендів, які ні в якому разі не можна наслідувати

Суспільство 12:43 - 14 лютого 2025

Вірусний не завжди означає хороший

7 небезпечних бьюті-трендів, які ні в якому разі не можна наслідувати

7 небезпечних бьюті-трендів, які ні в якому разі не можна наслідувати / Фото: Freepik

Соціальні мережі можуть запропонувати кілька дуже хороших б'юті-хаків, наприклад, пролити світло на підробку сонцезахисного крему або навчити нас оздоровчому укладанню. Однак інколи вірусний тренд у догляді за шкірою з'являється тоді, коли він не має до цього жодного стосунку.

Фахівці з догляду за шкірою часто недовірливо хитають головою, а деякі навіть намагаються пояснити, чому це так шкідливо для вашої шкіри. Це деякі популярні б'юті-тренди, які заслуговують на те, щоб повернутися туди, звідки вони прийшли.

1. Нанесення яловичого сала на обличчя

Хоча зволоження шкіри потрібно робити завжди, існує правильний спосіб, і яловичий жир - це не він. Дерматологи в переважній більшості голосують проти, оскільки воно може забити пори, а консистенція і якість витоплення жиру може призвести до інфекції. Є багато інших зволожуючих альтернатив, які працюють набагато краще, не закупорюють пори і мають набагато кращий запах і відчуття.

2. Скорочуємо шлях за допомогою гіалуронових ручок

Усі дерматологи сходяться на думці, що гіалуронові ручки - це не вихід. Ці безрецептурні гаджети обіцяють збільшення об'єму без голок, впорскуючи гіалуронову кислоту в шкіру повітрям під високим тиском. Звучить круто, але це дуже ризиковано.

Гіалуронові ручки не регулюються і можуть призвести до нерівномірних результатів, набряків, синців і навіть серйозних інфекцій. Цей метод обходить професійні техніки, які забезпечують правильне розміщення та безпеку. Відмовтеся від простих способів і зверніться до професіонала, щоб отримати кращі та безпечніші результати.

3. Очищення серветками для макіяжу

Хоча серветки для макіяжу чудово підходять у крайньому випадку - або як доповнення/перед початком вашої регулярної процедури вмивання - вони не можуть замінити засіб для очищення обличчя. Часте використання може подразнити шкіру або порушити її природний бар'єр через агресивні інгредієнти та тертя. Відмовтеся від інтенсивного скрабування та витирання і натомість скористайтеся м'яким очищувальним засобом.

4. Покриття вій касторовою олією

Хоча цей вірусний б'юті-тренд не є повністю червоним світлом, він вимагає певної освіти та обережності. Рицинова олія чудово зволожує і в невеликих кількостях може бути корисною для покращення шкірного бар'єру, проте втирання її в очі та вії може спричинити проблеми, якщо вона потрапить в очі. Надмірне вживання касторової олії може спричинити інфекцію. Також сама по собі рицинова олія не робить волосся довшим, але вона може захистити волосяний стрижень і зміцнити його, щоб він менше ламався.

5. Скрабування міцелярною водою

Міцелярна вода - це, безперечно, один з найкращих косметичних винаходів нашого життя, і він гідний того, щоб зайняти місце на кожній полиці в усьому світі. Проте, ви повинні переконатися, що використовуєте її правильно.

Міцелярна вода, як правило, призначена для того, щоб залишатися на шкірі, але якщо ви бажаєте видалити її, м'яке ополіскування теплою водою або подальше використання м'якого засобу для вмивання може гарантувати відсутність залишків. Цей крок дійсно може принести користь будь-кому з чутливою або жирною шкірою, щоб зберегти її здоров'я. Що б ви не робили, не витирайте її сухою ганчіркою.

6. Антибактеріальний засіб для вмивання

Антибактеріальні засоби для вмивання стверджують, що вони знищують мікроби і роблять шкіру блискуче чистою. У чому підступ? Насправді ви не хочете або не потребуєте чистого обличчя! Ці засоби, особливо якщо ними зловживати, можуть оголити шкіру і порушити мікробіом. Якщо ваш лікар не скаже інакше, м'який очищуючий засіб - це зазвичай все, що вам потрібно, тож прибережіть антибактеріальну силу для рук.

7. Використання ріпакової олії на шкірі

Існує цілий шведський стіл вишуканих, красивих, сприятливих для шкіри олій, які можна наносити на шкіру. Ріпакова олія - не одна з них. Хоча вона недорога і часто продається як натуральна, вона може закупорювати пори і призводити до висипань, особливо на схильній до акне або жирній шкірі. Крім того, їй бракує науково підтверджених переваг спеціальних олій для догляду за шкірою, таких як жожоба або сквалан.

Нещодавно ми розповідали про 11 продуктів для здоров'я та краси ваших нігтів.

Джерело: Real Simple

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин