У МВС спростували фейк про пожежу та можливий викид радіації на ЧАЕС
Рівень радіації залишається в межах норми

У МВС спростували фейк про пожежу на території ЧАЕС/Фото: МВС
У мережі поширюється дезінформація про виявлення трьох осередків вогню на території Чорнобильської атомної електростанції. Також українців попереджають про нібито викид радіації, що станеться вже найближчим часом. У МВС спростували фейк.
Деталі
У МВС наголосили, що інформація про пожежу та можливий викид радіації на ЧАЕС не відповідає дійсності. На території станції продовжується операція з ліквідації наслідків російської дронової атаки.
Український гідрометеорологічний центр проводить постійний моніторинг рівня радіації, і наразі він залишається в межах норми – загрози для населення немає.
Наразі ДСНС фіксує лише 3 осередки тління утеплювача покрівлі, які були своєчасно виявлені за допомогою дронів з тепловізорами.
Українців закликали не поширювати неперевірену інформацію та довіряти тільки офіційним джерелам інформації.
В Держатомрегулюванні повідомили, що через ворожий удар та спричинені ним наслідки, втрачена основна функція конфайнменту четвертого реактора ЧАЕС – ізоляція. Згідно з оперативною інформацією, станом на ранок понеділка 17 лютого, тлінь на місці ворожого удару по укриттю на ЧАЕС не виявлено.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!