ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Бактерії та кліщі: що ховається в собачому лежаку?

Суспільство 18:50 - 17 березня 2025

Ось, що буде, якщо не прати лежак достатньо часто

Бактерії та кліщі: що ховається в собачому лежаку?

Бактерії та кліщі: що ховається в собачому лежаку? / Фото: Getty Images

Можливо, ви не замислюєтесь над тим, яке ліжко має ваш собака. Зрештою, вона, швидше за все, просто стоїть у кутку кімнати, забезпечуючи затишне місце, коли собака не згорнувся калачиком на дивані або в ліжку з вами. Але коли ви востаннє його прали? Якщо ви не впевнені, то, ймовірно, він потребує глибокого очищення.

Тож, як часто ви повинні мити собачу підстилку?

Як часто слід мити підстилку собаки?

Підтримувати чисте і здорове середовище для вашого собаки означає мити його підстилку щонайменше раз на два тижні. Однак, якщо ваш собака схильний до сильної линьки, має алергію або проводить багато часу на вулиці, треба прати його підстилку щотижня.

Собаки можуть приносити бруд, бактерії та пилок ззовні, які можуть накопичуватися в підстилці і потенційно впливати на їхнє здоров'я. Регулярне прання допоможе забезпечити вашому пухнастому другу комфорт і здоров'я.

Що станеться, якщо ви не будете прати підстилку вашого улюбленця достатньо часто?

Навіть якщо ваш собака проводить більше часу у вашому ліжку, ніж у власному (зрештою, хто не любить обійми пухнастого улюбленця?), все одно дуже важливо регулярно прати його підстилку. Немита собача підстилка може стати розсадником бактерій, пилових кліщів, бліх і грибків. Це може призвести до шкірних інфекцій, алергії та неприємного запаху.

Це робиться не лише заради вашого цуценяти. Брудна підстилка може погіршити респіраторні захворювання як у собак, так і у людей, особливо у тих, хто страждає на алергію або астму. Регулярно прибираючи підстилку собаки, ви сприяєте створенню більш здорового середовища для вашого пухнастого друга і підтримуєте свіжу, гігієнічну атмосферу у вашому домі.

Як випрати підстилку для собаки

Отже, додайте прання підстилки для собаки до свого розпорядку дня! Однак, ви, мабуть, не захочете кидати її разом з рештою одягу. Краще спершу перевірити інструкцію з прання, яка є на підстилці. Якщо ви не можете знайти інструкцію, виконайте наступні кроки:

  • Якщо можливо, зніміть і виперіть чохол окремо від решти ліжка. Це забезпечить більш ретельне очищення.
  • Використовуйте гарячу воду, щоб ефективно знищити бактерії, бліх та алергени.
  • Вибирайте делікатний режим прання, щоб захистити тканину і зберегти її якість.
  • Сушіть на повітрі під прямими сонячними променями або виберіть високу температуру в пральній машині, що допоможе знищити залишки бактерій.
  • Виберіть правильний пральний засіб

Хоча вам може подобатися ділитися речами зі своїм цуценям, не варто ділитися всім, включаючи ароматизовані пральні порошки. Подумайте про використання прального порошку без ароматизаторів і гіпоалергенного. Це може значно знизити ризик подразнення шкіри.

Також уникайте миючих засобів з агресивними хімічними речовинами або барвниками, оскільки вони можуть спровокувати алергічні реакції. Натомість шукайте натуральні альтернативи, такі як миючі засоби на рослинній основі або безпечні для дітей, які є м'якими та ефективними.

Якщо ви стурбовані тим, що вони не вивітрюють запахи, спробуйте додати ½ склянки білого оцту до циклу ополіскування - це допоможе усунути неприємний запах без синтетичних ароматизаторів.

Нещодавно ми розповідали про 3 причини розмістити евкаліпт у душі.

Джерело: Real Simple

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин