ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Виконуватиме безліч функцій: на Запоріжжі відкрили перший Центр безпеки

Суспільство 20:30 - 18 березня 2025

Він обслуговуватиме 13 населених пунктів

На Запоріжжі відкрили перший Центр безпеки/Фото: кадр з відео МВС

На Запоріжжі відкрили перший Центр безпеки/Фото: кадр з відео МВС

На Запоріжжі зʼявився перший Центр безпеки. Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко разом із очільником Запорізької ОВА Іваном Федоровим відкрили сучасну будівлю Центру в одній з громад.

Деталі

Вже за лічені у Центрі безпеки нестимуть службу поліцейський офіцер громади та місцева пожежна команда. Окрім боксів для транспорту, тут є диспетчерський пункт, кімната для відпочинку та укриття.

Клименко повідомив:

ДСНС та Нацполіція вже провели кількамісячне навчання для особового складу, підрозділи забезпечені усім необхідним: технікою, обладнанням, транспортом

Міністр також подякував за втілення цієї ініціативи керівництву області та місцевій владі. В МВС зазначили, що відкриття таких Центрів безпеки по всій країні дасть змогу значно прискорити реагування та посилить комунікацію між екстреними службами.

Понад 6 мільярдів гривень виділив український уряд на будівництво укриттів у школах. Планується побудувати 60 таких укриттів, а самі школи, які їх отримають, уже визначаються за принципом першочерговості.

Джерело: МВС

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин