В Україні спростили ЗНО: як проходитиме вступна кампанія у 2022 році
Вступна кампанія у виші проходитиме без використання результатів ЗНО, ЄВІ та єдиного фахового вступного випробування

Для випускників спростили ЗНО/Фото: Рexels
В Україні спростили ЗНО, скасували ДПА та єдиний вступний іспит через бойові дії. У 2022 році вступна кампанія буде проходити за спеціальною процедурою.
Деталі
Верховна Рада ухвалила закон, згідно з яким випускники шкіл у 2022 році звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Вступна кампанія у виші проходитиме за спеціальною процедурою без використання результатів ЗНО, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.
Читайте також: до росії насильно вивезли понад 400 тисяч українців
У ВРУ стверджують, що ЗНО спростили лише на рік через війну з росією. Абітурієнтам можуть запропонувати мультипредментний онлайн-тест із трьох предметів: української мови, історії України та математики. Тест випускники будуть проходити в безпечних місцях у липні 2022 року.
Народна депутатка Юлія Гришина каже:
Це буде простий, зрозумілий, а головне – прозорий механізм вступу. Наше головне завдання – зберегти інтелектуальний потенціал України та дати абітурієнтам чіткий план дій
Нагадаємо, що киян закликають за можливості сплачувати комунальні послуги. Це потрібно, щоб у повному обсязі платити заробітну плату комунальним працівникам.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!