Отримав заслужену четвірку: український студент склав іспит на лінії фронту
Український захисник, який знаходиться на Сході, захистив диплом онлайн

Український військовий захистив диплом "з окопу"/Фото: Facebook
Студент Вінницького торговельно-економічного інституту успішно захистив дипломну роботу, виступивши перед членами комісії онлайн. Під час складання іспиту українець перебував у зоні активних бойових дій.
Деталі
Студент-заочник 5 курсу Михайло склав державний іспит з електроенергетики та електромеханіки, перебуваючи на лінії фронту на Сході. Голова державної екзаменаційної комісії Михайло Ганчук розповів історію нетипового захисту дипломної роботи.
Ганчук розповів:
На фронт Михайло пішов ще до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, бо він є справжнім патріотом. Взагалі студенти заочної форми навчання на період війни можуть взяти академічну відпустку, але Михайло вирішив цього не робити
В екзаменаційній комісії зазначили, що була велика спокуса поставити захиснику "автомат", проте іспит пройшов, як і належить. Студент отримав застуджену оцінку – йому поставили четвірку за п'ятибальною шкалою.
До одного з інженерних підрозділів Національної гвардії приєдналася 30-річна жінка-сапер Марина. Жінка зовсім недавно опанувала професію сапера. Вона вже виконує бойові завдання щодо підриву небезпечних боєприпасів.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!