Усі люди, відповідальні за запуск ракет по Україні, відповідатимуть за свої злочини – Зеленський
Президент зазначив, що росіяни понесуть покарання за вбивства мирних жителів

Зеленський розповів, що чекає на причетних до обстрілів України росіян/Фото: Instagram/Автор: zelenskiy_official
Президент Володимир Зеленський заявив, що всі люди, відповідальні за запуск ракет по Україні, відповідатимуть за свої злочини. Він зазначив, що росіяни будуть покарані за вбивства мирних жителів.
Деталі
Зеленський сказав:
Хочу сказати кілька речей, дуже адресних. По-перше, всі льотчики, диспетчери, техніки та інші люди, які забезпечують запуск ракет Україною, повинні розуміти: ми всіх вас знайдемо. Кожен з вас відповідатиме за ці удари
Президент додав, що ніхто не зможе уникнути відповідальності, пояснивши, що таким був наказ. Він наголосив:
Коли ваші ракети б'ють по житлових будинках – це військові злочини. Суд – ось що на вас усіх чекає. І ви не сховаєтесь ніде – ні на берегах Каспійського моря, над яким запускаються ваші ракети, ні в Білорусі... Ніде
Раніше Буданов назвав терміни, коли ЗСУ поверне контроль над усіма тимчасово окупованими територіями. Він поділився, коли може статися переломний момент у війні з рф.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!