5 найдорожчих уроків від селф-мейд мільйонера
Зазвичай за цю інформацію беруть гроші

5 найдорожчих уроків від селф-мейд мільйонера / Фото: Freepik
Якщо ви прагнете досягти статусу мільйонера, який зробив себе сам, корисно вчитися на помилках тих, хто пройшов цей шлях до вас. Пропонуємо вам ознайомитися з думками двох мільйонерів, які самі стали багатими, про виклики, з якими вони зіткнулися на своєму шляху до заможного підприємництва, та про дорогі уроки, які вони засвоїли.
Урок: дотримуйтеся своїх основних компетенцій
"На початку своєї кар'єри я припустився помилки, інвестувавши значні кошти в непрофільний бізнес, не розібравшись досконально з ринком, - пояснює Деніел Вуд (Daniel Wood), співзасновник і головний виконавчий директор Шведського інституту багатства. – Результатом стали значні фінансові втрати та згаяний час.
За словами Вуда, він втратив близько $400 000 на цій авантюрі, але навчився дотримуватися своїх ключових компетенцій.
Диверсифікація важлива, але вона повинна здійснюватися в межах вашої компетенції або за допомогою ретельного дослідження та надійних радників, - сказав він.
Урок: Завжди надавайте пріоритет управлінню грошовими потоками
Вуд розповів, що у своєму прагненні розширити бізнес він забув про важливість підтримки здорового грошового потоку.
Це призвело до того, що в критичний момент мені довелося брати кредити під високі відсотки, щоб покрити операційні витрати, - сказав він.
За словами Вуда, кредити під високі відсотки та пов'язані з ними штрафи коштували йому близько 150 000 доларів США.
Завжди надавайте пріоритет управлінню грошовими потоками, - рекомендує він. – Зростання важливе, але забезпечення ліквідності для підтримання діяльності має вирішальне значення.
Урок: Довіряйте своїй команді та делегуйте обов'язки
Вуд каже, що ще однією помилкою, якої він припустився, було переконання, що йому потрібно контролювати кожен аспект свого бізнесу, і потрапляння в пастку мікроменеджменту.
Це не лише призвело до вигорання, але й стримувало зростання та креативність моєї команди, - каже Вуд. – Хоча це не були прямі фінансові втрати, упущена вигода від втраченої продуктивності та інновацій була значною.
Вуд пояснив, що урок, який він виніс з мікроменеджменту, полягає в тому, що потрібно довіряти своїй команді та делегувати обов'язки.
Надання повноважень іншим допомагає в особистому зростанні, а також більш ефективно рухає бізнес вперед сказав він.
Урок: Наймайте правильних людей на ключові посади
Томмі Мелло, засновник компанії A1 Garage Door Service, каже, що однією з його найсуттєвіших помилок на початку підприємницького шляху було те, що він не найняв правильних людей на ключові посади.
Щоб заощадити витрати, я часто обирав менш досвідчених кандидатів, які вимагали меншу зарплату, думаючи, що зможу навчити їх на робочому місці, - пояснив Мелло. – Таке рішення обернулося проти мене, оскільки призвело до неефективності, помилок і, зрештою, до збільшення плинності кадрів. Сукупний вплив цих помилкових рішень при наймі на роботу склав близько 750 000 доларів США у вигляді втраченої продуктивності, витрат на підбір персоналу та витрат на перекваліфікацію.
Мелло каже, що він зрозумів, наскільки важливо інвестувати у найкращі таланти.
Найм правильних людей, навіть якщо це означає виплату премії, має вирішальне значення для успіху і зростання бізнесу, сказав Мелло. Досвідчені та кваліфіковані працівники приносять ефективність, інновації та стабільність, що в кінцевому підсумку економить гроші та рухає бізнес вперед.
Урок: Інвестуйте в правильні технології з самого початку
Мелло каже, що ще однією помилкою, якої він припустився, було недостатнє інвестування в правильні технології на ранньому етапі.
Спочатку ми покладалися на застарілі системи та ручні процеси, що призводило до неефективності та помилок, - пояснює Мелло. – Коли ми нарешті вирішили оновити нашу технологічну інфраструктуру, перехід виявився дорогим і тривалим. Початкове небажання інвестувати в технології коштувало нам приблизно 500 000 доларів США у вигляді втраченої продуктивності та коригувальних заходів.
Мелло каже, що урок, який він виніс з того, що не інвестував у технології на початку, полягав в усвідомленні важливості бути попереду, коли йдеться про технологічний прогрес.
Ефективні та сучасні системи можуть значно підвищити продуктивність і якість обслуговування, - сказав він. – Інвестиції у правильну технологію з самого початку можуть заощадити багато грошей і часу в довгостроковій перспективі, дозволяючи вашому бізнесу працювати безперебійно і ефективно.
Нещодавно селф-мейд мільйонер розповів про 5 щоденних звичок, які принесли $1,2 млн.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!