RU UA
1

Що робити, аби втримати тепло у помешканні: корисні поради

Суспільство 16:23 - 19 січня 2023

Дотримуючись цих простих порад ви зможете довше втримати тепло вдома

Що робити, аби втримати тепло у помешканні: корисні поради

Як зберегти тепло в приміщенні/Фото: Karolina Grabowska/Pexels

Часті відключення електроенергії та опалення не дозволяють достатньо прогріти помешкання. Якщо на вулиці мороз, то тепло в кімнатах на довго не затримається. Ми зібрали для вас кілька простих порад, які допоможуть обігріти дім і якомога довше втримати тепло. 

Використовуйте денне світло

Взимку іноді бувають сонячні дні, тому потрібно використовувати їх на свою користь. Відкрийте штори та жалюзі, щоб світло, яке випромінює сонце, нагрівало кімнати в будинку. Коли сонце зайде, закрийте штори та жалюзі, щоб зберегти тепло. Близько 18% загального тепла в будинку втрачається через вікна, а штори можуть зменшити цю втрату тепла.

Правильно розставляйте меблі

Перед вашим опалювальним пристроєм немає бути ніяких перешкод у вигляді меблів, оскільки м’які меблі поглинають більшу частину тепла. Також не варто закривати радіатор шторою або іншою тканиною, адже це може становити небезпеку. Залишайте ваш опалювальний пристрій максимально відкритим, щоб тепло з нього залишалося в кімнаті.

Використовуйте пару з душу

Після гарячого душу або ванни утворюється тепла пара, тому перед прийомом душу, залиште двері у ванну відчиненими, щоб частина пари зігрівала кімнати. Однак також важливо переконатися, що ваш будинок має вентиляцію у ванній, інакше надмірна вологість може призвести до появи вогкості та цвілі. Щоб цього уникнути регулярно провітрюйте приміщення.

Не допускайте протягів

Місця з протягами, можуть принести холодне повітря і випустити тепле. Тому переконайтесь, що всі двері закриті, тоді ви довше збережете тепло. Зараз існують спеціальні пристрої, які допомагають уникнути небажаних протягів.

Покладіть килим на холодну підлогу

Неутеплені дошки для підлоги можуть також витягувати тепло, запобігти цьому можна постеливши килим. Таким чином ви зберігаєте більше тепла та сприяєте прогріванню підлоги. 

Також ми розповідали, як зробити так, щоб дрова горіли довше та швидше нагрівали будинок.

Джерело: Express.co.uk.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

ГОЛОВНЕ ЗА СЬОГОДНІ
Більше новин