У Києві зафіксували зростання рівня води в Дніпрі: чи загрожує нове підтоплення
Столична влада повідомила про підвищення рівня води і розповіла, від чого залежить ситуація з весняним водопіллям

У Києві знову піднявся рівень води в Дніпрі / Фото: Joern Pollex/Getty Images
Влада Києва попередила про підвищення рівня води в Дніпрі. Ситуація залишається контрольованою, оскільки зафіксували підйом лише на 1 сантиметр.
Деталі
За інформацією Київської міської військової адміністрації, 2 травня в районі столичного мосту Метро рівень води сягнув 9 297 сантиметрів за Балтійською системою висот.
Температура води: 13°C. Порівняно з минулим днем рівень повені підвищився лише на +1 см.
Суттєвих підйомів поки що не відбулося, а ситуація загалом стабілізується. Підтоплення залежить від ефективної роботи Канівської та Київської ГЕС.
Утім, уже зараз оголошено жовтий рівень небезпеки. Заплава все ще затоплена приблизно на 47 сантиметрів, а зайві об'єми води так і не зійшли з Гідропарку, парку Муромець, Труханового острова, Корчуватої та Галерної затоки.
Промисловим об'єктам, критичній інфраструктурі міста та житловим масивам підтоплення не загрожують.
Станом на 2 травня в країні залишилися підтопленими 455 домогосподарств. Більша частина постраждалих земель і житлових будинків розташовані в Чернігівській і Черкаській областях. Торкнулося весняне підтоплення і Дніпропетровської, Полтавської, Кирвоградської та Київської областей.
Раніше синоптики розповіли, коли почнеться потепління в Україні та яка буде погода в травні.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!