Благодійні внески: у ПФУ відповіли на часті питання українців
Хто може бути меценатом, який жертвує кошти на фінансування пенсійних виплат. Які до нього вимоги

Можна самостійно сплачувати добровільні внески до ПФУ за спрощенною процедурою - чи всі можуть скористатися цією можливістю?
У ПФУ українці вирішили дізнатись, чи є обмеження на максимальний/мінімальний розмір благодійних пожертв.
Деталі
У ПФУ відповіли що благодійні пожертви не обмежуються у розмірі. Меценат може перерахувати будь-яку суму коштів.
Хто може бути меценатом, який жертвує кошти на фінансування пенсійних виплат. Які до нього вимоги.
Долучитися до фінансування пенсійних виплат на благодійній основі може будь-яка юридична або фізична особа, громадянин, який проживає в Україні або за кордоном.
Можна самостійно сплачувати добровільні внески до ПФУ за спрощенною процедурою - чи всі можуть скористатися цією можливістю?
Започаткований з початку цього року новий механізм добровільної участі громадян у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні дає можливість сплачувати внески за себе або на користь третіх осіб швидко, без паперової тяганини та відвідування державних установ.
Скористатися такою можливістю можуть як застраховані, так і не застраховані особи старші 16 років. Основними умовами добровільної участі є: наявність в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування інформації про особу, на користь якої надходить внесок, та те, що вона не є пенсіонером. Тобто, добровільну участь може брати людина, яка хоча б раз працювала і за неї роботодавцем офіційно сплачувався ЄСВ, і у місяці сплати добровільних внесків вона не була пенсіонером.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!