Зеленська розповіла як боротися із нерівністю чоловіків та жінок на посадах
Для боротьби із цим явищем Україна вступила до Партнерства зі здобуття рівності Біарриц

Зеленська розповіла як боротися із нерівністю чоловіків та жінок на посадах
На жаль, у світі досі існує тенденція, коли на одних і тих самих посадах жінки заробляють менше, ніж чоловіки. За різними даними, цей ганебний розрив подекуди сягає чверті заробленого. І Україна не виняток.
Деталі
Для боротьби із цим явищем Україна вступила до Партнерства зі здобуття рівності Біарриц. Якщо у 2015 році різниця в оплаті між чоловіками та жінками становила 26%, то у 2021-му вона скоротилася до 18%.
Олена Зеленська розповіла на полях Генасамблеї ООН у межах заходу "Міжнародний день боротьби за рівну оплату праці 2023" про сьогодення українських жінок, які так само потерпають від війни та служать в армії.
Зазвичай розвиток гине на війні першим. Залишається виживання. Але не в нашому випадку. Україна ухвалила принципове рішення – розвиватися та вдосконалюватися попри війну. Минулої п’ятниці український уряд затвердив Національну стратегію подолання гендерного розриву в оплаті праці в Україні до 2030 року.
Держава продовжує працювати над рівністю під час війни. Але важлива найголовніша складова – перемога. Щоб наші жінки могли повернутися з еміграції, працювати й отримувати гідні кошти на батьківщині, щоб відкривалися нові бізнеси, Україні необхідна перемога.
Саме тому світова підтримка України допомагає нашим жінкам, їхній свободі та рівності. Це загальнолюдські цінності, за які Україна також зараз воює.
Була рада особисто познайомитися з Прем’єр-міністеркою Ісландії Катрін Якобсдоттір та почути від виконавчої директорки ООН Жінки Сіми Бахус, генерального директора Міжнародної організації праці (МОП) Гілберта Хунгбо та заступника генерального секретаря ОЕСР Ульріка Вестергорда Кнудсена зобов’язання щодо подолання розриву в оплаті праці між чоловіками та жінками до 2030 року.
Також Міністерство відновлення анонсувало посібник, який допоможе правильно спроєктувати безпечні укриття в дитячих садочках і шкільних установах. Влада веде системну роботу над створенням по всій Україні мережі з бомбосховищ із комфортними умовами та абсолютно безпечних для укриття під час повітряної тривоги.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!