Лідерка жіночого тенісу України Костюк пояснила невдачі в чоловічому тенісі країни
Марта Костюк – про результати представників сильної статі

Getty Images/Global Images Ukraine. Марта Костюк
Перша ракетка України Марта Костюк поділилася думкою про те, чому в Україні існує велика прірва між жіночим і чоловічим тенісом.
"Зараз фактор – війна, я думаю, великий. У мене є якісь свої думки з цього приводу. Вони можуть бути не те, що некоректні – вони можуть бути неточними, але я думаю, що правда в цьому точно якась є. Думаю, що насамперед це фінансово. У чоловіків набагато дорожче все, їх набагато дорожче виростити.
Друге – це те, що вони пізніше розвиваються, а рішення потрібно приймати раніше. Тобто, якщо в дівчат уже трохи раніше все зрозуміло - де ти будеш, чи маєш ти потенціал - то хлопці пізніше розвиваються, і тому вони тільки в 20-21 розуміють, чи є в них узагалі якісь шанси.
Потім великий тиск батьків. Мені здається, під цим тиском якось більше ламаються, тому що вони розуміють, що: Боже, мені потрібно тут вирішувати і вже сім'ю годувати, і потрібно якісь важливі рішення ухвалювати", – заявила Костюк.
Раніше, нагадаємо, повідомлялося, що в України новий лідер у чоловічому тенісі.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!