ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

В Албанії назвали причини поразки своєї збірної в матчі з Україною

Спорт 11:31 - 20 листопада 2024

Наставник "орлів" Сілвіньйо оцінив поєдинок у Лізі націй

Сілвіньйо

Getty Images/Global Images Ukraine. Сілвіньйо

У вівторок, 19 листопада, став історією груповий етап розіграшу Ліги націй сезону 2024/2025.

Збірна України, як відомо, у Тирані обіграла команду Албанії з рахунком 2:1 і посіла в групі В1 друге місце, що дало їй право продовжити виступи в турнірі в плей-оф за місце в Дивізіоні А.

Головний тренер албанської збірної Сілвіньйо поділився емоціями від поразки своїх підопічних у поєдинку з українцями:

"Чому ми програли Україні? Тому що дуже погано провели перші 15 хвилин матчу. Ми пропустили на 5-й і 10-й хвилинах. На такому високому рівні це неприпустимо. Ми заплатили дуже високу ціну за помилки.

По ходу зустрічі ми змінювали схему гри з 4-2-3-1 на 4-3-3. Ми побачили, що після перерви Україна відступила до власних воріт. Це дозволило нашій команді йти вперед і діяти з великою кількістю атакувальних футболістів", – зізнався Сілвіньйо.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що стали відомі можливі суперники України в плей-оф Ліги націй.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин