Знову невдача, але тепер із позитивом. Динамо в 5-й раз програло в Лізі Європи
Кияни зазнали поразки від Вікторії Пльзень

Getty Images/Global Images Ukraine
У четвер, 28 листопада, відбувся матч 5-го туру групової стадії Ліги Європи, в якому в Гамбурзі зустрілися київське Динамо і чеська команда Вікторія Пльзень.
Перша половина гри вийшла "сухою" — 0:0. На 51-й хвилині з передачі Олександра Караваєва автором гола у ворота чехів став захисник Динамо Костянтин Вівчаренко, проте взяття через офсайд зараховано не було. Через чотири хвилини Вікторія Пльзень повела в рахунку за правилами — 0:1.
Динамівці постаралися завестися і повернутися в гру, але бажаного не домоглися. Ба більше, на 90-й хвилині вони пропустили другий гол. 0:2.
До честі підопічних Олександра Шовковського, у компенсований час поєдинку зусиллями Владислава Кабаєва вони змогли один м'яч відіграти. Цей гол став для Динамо першим у нинішній Лізі Європи!
1:2 — кияни програли в п'ятому матчі турніру поспіль і залишаються найгіршою командою розіграшу, посідаючи у зведеній турнірній таблиці останнє, 36-те, місце. 12 грудня на Динамо чекає зустріч з іспанським клубом Реал Сосьєдад.
Ліга Європи. 5-й тур
Динамо Київ, Україна — Вікторія Пльзень, Чехія — 1:2
Голи: Кабаєв, 90+5 — Видра, 55, Шульц, 90.







Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!