Андрій Шевченко назвав причини тривалої адаптації Довбика в Ромі
Легендарний екснападник — про ситуацію, в якій опинився українець у стані "вовків"

Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик
Відомий у минулому нападник збірної України Андрій Шевченко, який зараз очолює Українську асоціацію футболу, поділився думкою щодо виступу форварда Артема Довбика за римську Рому, лави якої він, як відомо, поповнив улітку 2024 року.
"Знаєте, чому Довбику зараз важко в Ромі? Тому що в клубу був поганий початок сезону, що зробило ці шість місяців важким досвідом для Артема. Однак він дуже мотивований гравець, який володіє багатьма цінними якостями, отриманими за кордоном. Він зможе знайти свій ритм, і ми очікуємо від нього послідовних і надійних виступів у другій половині сезону", — заявив Шевченко.
Нагадаємо, Довбик у першій частині сезону 2024/2025 провів за Рому в чемпіонаті Італії 16 матчів, забив 5 голів, зробив 2 асисти.
Раніше повідомлялося, що Андрій Шевченко самоусунувся від Михайла Мудрика в допінг-скандалі.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!