Усик отримав виклик на чемпіонський бій у третій для себе вазі
Олександра покликав у рингу Кевін Лерена

Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Усик
Чинний чемпіон світу за версією WBC у бріджервейті (до 101,6 кг) Кевін Лерена (30-3, 14 КО) зізнався, що готовий зустрітися в рингу з володарем титулів WBC, WBO, WBA та IBO в суперважкому дивізіоні Олександром Усиком (23-0, 14 КО).
"Я хотів би провести бій з Усиком – він заслужив на цей шанс, оскільки переміг усіх найсильніших. Олександр є обличчям боксу і може робити все, що захоче. Мені ніколи не пропонували бій з українцем, але він міг має шанс підкорити третій дивізіон", – заявив 32-річний південноамериканець Лерена.
Як відомо, Олександр Усик раніше був абсолютним чемпіоном світу не тільки в хевівейті, а й у важкій вазі.
Бріджервейт – проміжний дивізіон, який був створений нещодавно для нівелювання занадто величезної різниці у вазі між боксерами-супертяжами.
Очікується, що Кевін Лерена наступний поєдинок проведе 22 лютого в Києві проти українця Сергія Радченка. Втім, офіційного підтвердження поєдинку ще не було.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!