RU UA
1

Китайський "Hyperloop" успішно пройшов черговий етап випробувань

Технології 13:52 - 14 серпня 2024

У той час, як проєкт Ілона Маска відклав розробку поїздів на магнітній подушці, китайці впевнено йдуть до впровадження технології

Китайський "Hyperloop" успішно пройшов черговий етап випробувань

У Китаї провели успішне випробування аналога Hyperloop/Фото згенероване ШІ/freepik

Китай повідомив про чергове успішне випробування поїзда на магнітній подушці, аналога Hyperloop, який раніше планував збудувати Ілон Маск, але відклав проєкт надовго.

Деталі

Китайці планують запровадити технологію, яка дозволить їм подорожувати поїздом зі швидкістю 1000 кілометрів на годину. Попри те, що їх поїзд ще не досяг такої блискавичної швидкості, останні випробування показують, що здійснення мрії наближається.

Відповідно до звіту китайської державної медіамережі Xinhua, поїзд на магнітній подушці нещодавно завершив випробування на 2-кілометровому трубопроводі з низьким вакуумом у провінції Шаньсі на півночі Китаю. Випробування показало, що вдосконалена транспортна система може виконувати "керовану навігацію, стабільну підвіску та безпечну зупинку". 

У останньому звіті не згадується, яка швидкість була розвинена поїздом, але зазначено, що будуть продовжені спроби досягти цілі у 1000 кілометрів на годину. З усім тим, попередні випробування показали, що транспортний засіб здатний розвивати швидкість у понад 623 кілометри на годину на повномасштабному випробувальному треку.

Розробку новаторської транспортної системи очолює Китайська аерокосмічна науково-промислова корпорація. Подібно до інших технології з магнітною подушкою, китайська система надшвидкісних поїздів використовує магнітну левітацію для усунення тертя між поїздом і коліями, що забезпечує більш плавну та швидку подорож. Труби з низьким вакуумом також зменшують опір повітря, дозволяючи поїздам рухатися швидше з меншою енергією шляхом мінімізації опору.

Раніше ми повідомляли, що американський стартап Skip створив електроштани із вбудованим екзоскелетом.

Джерело: IFLScience

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

ГОЛОВНЕ ЗА СЬОГОДНІ
Більше новин