RU UA
1

Агресор перекинув на Херсонщину 50-річні танки Т-62

Технології 10:33 - 28 травня 2022

На лінії зіткнення продовжуються бойові дії

Росія перекидає на південь України 50-річні танки

Росія перекидає на південь України 50-річні танки/Фото: ГУР Міноборони

Російські загарбники перекинули на територію Херсонської області танки Т-62, віком близько 50 років. За даними оперативного командування "Південь", на Херсонщині продовжуються бойові дії.

Читайте також: Росія може відчувати нестачу сучасної техніки у війні – британська розвідка

Деталі

Уточнюється, що йдеться про ешелон з близько 30 розконсервованих танків. Також у той регіон окупанти підтягли реактивні системи залпового вогню, автомобільну техніку та бойові броньовані машини.

За даними командування, на лінії зіткнення продовжуються бойові дії. Агресор продовжує зміцнювати свою оборону.

Також оперативне командування додало, що загарбники на Херсонщині запустили роботу цементних та бетонних заводів, щоб забезпечити себе будівельними матеріалами. Також вони заради своєї оборони зривають плити з доріг.

Раніше ми писали, що на півдні України за добу самоліквідувалися дві ворожі ракети. Окупанти намагалися здійснити атаку, використовуючи авіацію.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

ГОЛОВНЕ ЗА СЬОГОДНІ
Більше новин