Mazda показала перші фото флагманського кросовера CX-90
Великий семимісний кросовер CX-90 представлять у січні у США

Mazda розсекретила зовнішність флагманського кросовера CX-90/Фото: Getty Images
Mazda показала перші фото флагманського кросовера CX-90, який замінить модель CX-9. Його запропонують у бензиновій та гібридній версіях.
Деталі
Великий семимісний кросовер CX-90 представлять у січні у США. Зараз Mazda розкрила лише деякі деталі майбутнього флагмана.
CX-90 отримає рельєфні двері багажника та довгасті ліхтарі. Зовнішній вигляд, найімовірніше, буде нагадувати модель CX-60.

У Mazda підтвердили, що кросовер отримає гібридну установку від моделі CX-60. Вона складається з 2,5-літрового бензинового двигуна та електромотора загальною потужністю 328 к.с. Авто зможе проїхати близько 50-60 км лише на електротязі.

Крім цього кросовер оснащуватиметься рядним шестициліндровим двигуном. Йдеться про 3,3-літровий бензиновий турбомотор, який у CX-60 розвиває 284 к.с.
Раніше Toyota показала новий стильний кросовер. Серійна модель з'явиться у 2023 році.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!