Чи зможуть американці застосовувати технології 3D-друку для виробництва військової техніки?
У Міноборони США заявляють про можливість застосування технології 3D-друку для виробництва військової техніки

У Пентагоні кажуть, що технологія 3D-друку зробила величезний стрибок за останні кілька років і відкрила нові можливості для створення нової зброї та компонентів
Пентагон вивчає можливість застосування технології 3D-друку для виробництва військової техніки та озброєнь, повідомив заступник директора програми виробничих технологій міністерства оборони США Кіт ДеВріс в інтерв'ю виданню Defense News.
Деталі
Він сказав, що технологія 3D-друку зробила величезний стрибок за останні кілька років і відкрила нові можливості для створення нової зброї та компонентів. За його словами, гіперзвукова зброя є яскравим прикладом такого виробництва. "Рухові установки з прямоточним повітряно-реактивним двигуном, які є основою гіперзвукових систем, потребують складних камер, виготовлення яких може виявитися важким. Але 3D-друк цих компонентів відкриває виробникам гіперзвукової зброї певні фантастичні можливості, - зазначив ДеВріс.
Він зазначив, що така технологія виробництва особливо корисна під час розроблення нових систем, що дає змогу здійснювати прототипування набагато швидше, ніж у традиційних виробничих процесах. Її також можна використовувати для створення "одноразових" запасних частин для ремонту літаків або інших систем, на які в іншому разі довелося б довго чекати, доки змінний компонент пройде через повільний ланцюжок поставок.
За його словами, 3D-принтери також можуть швидко створювати нові інструменти, поява яких зазвичай займає багато часу, якщо їх виготовляють традиційними способами.
Оборонний комітет парламенту Болгарії схвалив передачу Україні ракет С-300, але є нюанс.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!