ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

ШІ допомагає шукати зниклих безвісти — Лубінець

Технології 16:45 - 16 листопада 2023

Зокрема, штучний інтелект допомагає розпізнавати обличчя

ШІ допомагає шукати зниклих безвісти — Лубінець

Фото з https://unsplash.com/

Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець прийняв участь у заході з нагоди Міжнародного дня толерантності: EquAllty hackathon. Там він зазначив, що штучний інтелект активно застосовується у захисті інтересів, прав і свобод людини.

Деталі

Зокрема, омбудсмен зазначив, що штучний інтелект використовують для розпізнавання облич при пошуках зниклих безвісти. Також ШІ допомагає розв’язувати проблемні питання при загрозі приватності й кібербезпеці, дезінформації, посиленні втручання у приватність та виконує інші завдання.

Дмитро Лубінець також повідомив, що Офіс Омбудсмана долучається до різноманітних засідань, обговорень та досліджень проєктів з використання штучного інтелекту. Це відкриває нові можливості у захисті інтересів, прав і свобод людини.

Раніше ми писали про те, що кожен другий український моряк отримав кваліфікаційні документи через цифровий сервіс.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин