ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Як працюють тригери та чим вони небезпечні?

Відео 15:29 - 14 червня 2024

2-га серія освітнього серіалу "Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія"

Розповідає Данило Кравець, звільнений із полону військовослужбовець

Розповідає Данило Кравець, звільнений із полону військовослужбовець

...У полоні я працював на кухні. Якось перебирав цибулю – вона посипалася, піднявся пил. І цей запах пилу був такий самий, як коли я дістав поранення за пару місяців до неволі. Він викликав такі відчуття, наче ти переживаєш наново цю ситуацію, – розповідає Данило Кравець, звільнений із полону військовослужбовець.

Деталі

Через свою відверту історію Данило пояснює, як працюють тригери та чим вони небезпечні.

Про різні стани та реакції людей із бойовим досвідом – тригери, відповідь на стрес, акубаротравму, посткомоційний синдром, ПТСР – у другій серії освітнього серіалу «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія», який можна переглянути на платформі Дія.Освіта або на YouTube-каналі "Ти як?".

Розповіді захисників і захисниць із поясненнями від Олега Чабана, лікаря-психіатра та психотерапевта, допоможуть зрозуміти, як працюють тригери. І чому випадковий звук, запах чи дотик навіть через місяці або роки після події можуть повернути до травматичних спогадів.

Освітній серіал створений з ініціативи Мінцифри в межах комунікаційної кампанії "Ти як?" Всеукраїнської програми ментального здоров’я та є продовженням відповідного розділу "Довідника безбар’єрності".

Чому проговорювати свої емоції – надзвичайно важливо: психотерапевт Олег Чабан відповів.

Джерело: FirstLadyOfUkraine

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин