На матчі чемпіонату Франції сталася масова бійка вболівальників з футболістами. Відео

Відео 16:01 - 23 серпня 2021

Матч довелося перервати через масштабні заворушення

У Франції під час матчу вболівальники вибігли на поле й зчинили бійку з футболістами. Відео

У матчі між футбольними клубами "Марсель" та "Ніцца", який відбувся в межах третього туру чемпіонату Франції, відбулися сутички між футболістами та вболівальниками.

Інцидент трапився на стадіоні клубу "Ніцца". Гравець "Марселя" Дімітрі Пає готувався подавати кутовий, коли фанати господарів почали закидувати його пляшками з водою. Пає підібрав одну й жбурнув у сторону вболівальників.

Такі дії розлютили фанатів "Ніцци", які одразу ринулися на поле. Стюарти не змогли стримати навали глядачів і на стадіоні почалася сутичка між футболістами команд, вболівальниками та персоналом стадіону.

Матч довелося перервати. За підсумками першого тайму "Ніцца" перемагала з рахунком 1:0.