Рішень стояти до останнього солдата немає — Маляр
Зараз у росіян спостерігається інформаційне нагнітання

Для допомоги час має негативний перебіг — Маляр/Фото: Ганна Маляр
Колишня заступниця міністра оборони Ганна Маляр зазначила, що все що російські окупанти не можуть завоювати у боях, вони знищують бомбами і ракетами. Вона наголосила на необхідності військової допомоги, адже сама Україна це не зупинить.
Деталі
Маляр зазначила, що для допомоги час має негативний перебіг. Вона сказала:
Бо чим пізніше надається допомога, тим більше ії потрібно і тим більше об’єктів треба буде потім відновлювати
Зараз у росіян спостерігається інформаційне нагнітання. У своїх новинах ворог вже завоював купу населених пунктів, які під контролем ЗСУ та активно спотворюють реальну картину наших військових рішень.
Також ворожа пропаганда поширює чутки, що українське військове керівництво прийняло рішення стояти десь там до останнього солдата, тримати будь-якою ціною населений пункт до травня/червня тощо. Маляр заявила, що таких рішень:
Військові рішення мають геть інші задачі і це точно не стояти заради того, щоб стояти
Мета таких вкидів - налаштувати військових проти їх командирів і командування. Вони таке вкидували під час битв за всі значимі для них міста.
Раніше ми повідомляли, що дрони ГУР в російському Єйську вразили ворожі літаки. В результаті атаки уражено з різними ступенями пошкодження сім російських літаків. З них чотири багатоцільові винищувачі Су-30СМ, два військово-транспортні літаки та літак-амфібія БЕ-200.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!