Андрющенко щодо інтерв'ю Скібіцького та Павлюка: не англійцю, французу чи американцю пригати в окоп
Якщо такі посили, то де українець має знайти довіру, мобілізаційний ресурс в собі, стійкість та не втратити розум остаточно
Треба переходити до дорослої комунікації. Дорослої чесної розмови з суспільством
...Чесно трохи дістало. Інформаційне супроводження та комунікація на третьому році Великої війни з боку держави залишається на рівні. Десь вище ніг, але нижче спини.
Деталі
Радник міського голови м. Маріуполь Петро Андрющенко дуже щасливий, що наші очільники ГУР та Сухопутних військ поговорили з англомовною аудиторію The Economist та The Time. То більшість українців зраночку дізналось в перекладі (багато хто в російському перекладі) що буде наступ на Харківщину, Сумщину та ще Запоріжжя будуть “освобождать”. При тому, що два тижні поспіль ті самі люди - відомства розповідали нам всередині країни, що ніякого наступу не буде.
...Я доросла людина, яка професійно працює з інформацією давно. Вмію розрізняти посили назовні та посили всередину. А що робити звичайному українцю, який просто читає новини? Хтось хоча б раз замислився над цим? Ні? Де він має знайти довіру. Мобілізаційний ресурс в собі. Стійкість. Та не втратити розум остаточно.
...До чого все це. Досить вже вважати себе небожителями та розставляти пріоритети дивним чином. Проміряйте хоч раз ефективність цих посилів на іноземну аудиторію. Може так зрозумієте, що в пріоритеті має бути українець. Тому що саме йому стрибати в окоп ворога, жити під обстрілами, з останнього донатити, допомагати фронту та триматись. Не англійцю, французу чи американцю. Українцю.
Він резюмував: "Тому давайте нарешті до дорослої комунікації. Дорослої чесної розмови з суспільством. Диви, там і соціальна ситуація стабілізується. І зрада зійде на мінімум. Може вже спробуємо"?
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!