Соціальні послуги людям, звільненим з полону та членам їх родин: в які органи звертатися
Для кожної звільненої з полону людини та її родини визначається фахівець соціальної сфери або кейс-менеджер
Фото: pexels.com
Звільнені з ворожого полону військовослужбовці та цивільні отримують соціальні послуги одразу – в центрі реінтеграції або закладі охорони здоров’я і потім – після повернення до місця проживання. Родинам послуги надаються під час полону та після звільнення їхніх рідних.
Деталі
Щоб отримати соціальні послуги можна звернутися:
- до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення;
- до організацій/установ (https://www.msp.gov.ua/content/reestr-nadavachiv-socialnih-poslug.html), які надають соціальні послуги за місцем проживання чи перебування;
- до ЦНАПу – за місцем проживання чи перебування.
Під час виписки з центру реінтеграції, закладу охорони здоров’я лікуючий лікар може надати рекомендації щодо необхідності соціальних послуг, в тому числі влаштування до соціальних закладів. Наприклад щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням. Психолог або лікар-психолог надає свої рекомендації щодо подальшого надання психологічної допомоги лікарем загальної практики - сімейним лікарем, відповідними службами військової частини тощо.
Для кожної звільненої з полону людини та її родини визначається фахівець соціальної сфери або кейс-менеджер, який допомагає в організації соціальних послуг та інших допомог.
Раніше ми писали про те, скільки буде дійсним електронний військовий квиток у Резерв+: інформація в постанові Кабміну.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!