ВМС ЗСУ розповіли, що зробили росіяни, щоб вберегти корабельний склад
Окупанти пішли на вимушені дії

Фото: ТГ-канал АрміяINFORM
Речник Військово-Морських Сил ЗСУ Дмитро Плетенчук повідомив про те, що для того, щоб вберегти корабельний склад, окупантам довелося напередодні виводити свої військові кораблі з Криму.
Деталі
"Виходили з Криму вчора кілька одиниць кораблів, це і великі десантні були, але виходили вони з цікавої причини, для того, щоб вберегти корабельний склад. Тому що, коли вчора почало вибухати, вони вирішили, що їм краще вийти з бухти й десь там недалеко від берега поплавати. Тому що інакше можна отримати сюрприз у себе в пункті базування" — розповів він.
Речник ВМС також повідомив, що зараз в Азовському і в Чорному морях російських ракетоносіїв немає. В Азові перебувають 3 одиниці ворожих кораблів, проте з тієї акваторії ніяких дій проти нас зараз на такі дистанції зробити не можна. Решта російських кораблів перебуває в пункті базування новоросійськ.
Раніше ми писали про те, що глава Пентагону пообіцяв військову допомогу для України на $2,3 млрд.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!