Це знущання над людьми: Зеленський відреагував на удар ворога по диспансеру в Херсоні. Відео
На щастя, ніхто не постраждав, оскільки весь персонал і пацієнти були в укритті

Вечірнє відеозвернення Зеленського 21.12.24. Фото: ОП
Президент Володимир Зеленський повідомив у вечірньому зверненні, що сьогодні завершився розбір уламків та завалів у Києві після вчорашньої ракетної атаки. Противник вдарив бомбами по Херсону в онкодиспансер. Нині там тривають роботи. На щастя, обійшлося без жертв, оскільки пацієнти та медики спустились в укриття під час повітряної тривоги.
росіяни обстріляли онкологічну лікарню у Херсоні: Лубінець відреагував
Цей диспансер працював і в час війни в обмеженому режимі – тільки те, що не можна було перенести з Херсону в інші лікарні регіону. Зокрема, лінійний прискорювач був тільки там, у Херсоні, радіотерапевтичне лікування можна було отримувати в місті тільки там. Росіяни не могли не знати, що це саме медичний заклад, і дуже цінний для херсонців. І цей цілеспрямований удар є не чим іншим, як знущанням з людей.
Росіяни обстріляли сьогодні і інші регіони, зокрема Харків, Нікополь і Донеччину.
Просто терор, який росія робить свідомо і за який цих нелюдей з російської авіації ще й нагороджують. Але вони точно будуть відповідати – прийде такий час.
І ми обовʼязково продовжимо завдавати ударів по російських військових обʼєктах – дронами і ракетами, і все більше українськими, по саме тих військових базах, по саме тій російській воєнній інфраструктурі, яка використовується в такому терорі проти наших людей.
Наш захист абсолютно справедливий. Я дякую всім у світі, хто підтримує Україну в цьому, і підтримує, зокрема, необхідність збільшувати видатки на оборону європейських країн, на оновлення і технологізацію арсеналів у Європі. І дякую всім, хто забезпечує збільшення тиску на росію за цю війну.
Раніше ми писали, що росіяни випустили по Україні понад 1000 КАБів, дронів та ракет за тиждень
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!