У Херсоні зросла кількість постраждалих унаслідок удару по маршрутці
Раніше повідомляли про одного загиблого і шістьох постраждалих

У Херсоні зросла кількість постраждалих унаслідок удару по маршрутці
Унаслідок удару ворожого БПЛА по маршрутному автобусу в Херсоні в понеділок, 6 січня, одна людина загинула, постраждали восьмеро осіб, двоє з них - у тяжкому стані, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.
Деталі
Цей удар обірвав життя одного чоловіка, ще восьмеро людей – поранені. Двом потерпілим надали допомогу і відпустили на амбулаторне лікування, шістьох – шпиталізували. Зокрема, двоє херсонок наразі перебувають у реанімації у тяжкому стані, - йдеться в повідомленні в його телеграм-каналі у вівторок
За інформацією очільника ОВА, інші постраждалі перебувають у хірургічному та неврологічному відділеннях з осколковими пораненнями м'яких тканин голови, грудної клітки та кінцівок.
Раніше повідомляли про одного загиблого і шістьох постраждалих.
Нагадаємо: росіяни атакували з БпЛА Веселе та Берислав на Херсонщині, є постраждалі
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!