ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Зеленський: Взятих у полон на Курщині корейців доставили в Київ

Війна в Україні 14:20 - 11 січня 2025

Вони спілкуються зі слідчими СБУ

кндр полонені курська область

Корейських солдатів вже допитують слідчі СБУ. Фото: Зеленський

Українські захисники взяли у полон на Курщині військових з Північної Кореї. Це двоє солдатів, які хоч і були поранені, але вижили, були доставлені в Київ, спілкуються зі слідчими СБУ. Про це повідомив Володимир Зеленський.

Це завдання було непросте: зазвичай росіяни й інші військові з Північної Кореї добивають своїх поранених і роблять усе, щоб не збереглося доказів участі ще однієї держави – Північної Кореї – у війні проти України.

Вдячний нашим воїнам тактичної групи № 84 Сил спеціальних операцій ЗСУ та нашим воїнам-десантникам, які захопили в полон цих двох осіб.

Як і всім полоненим, цим двом солдатам з Північної Кореї надається необхідна медична допомога.

Доручив Службі безпеки України забезпечити журналістам доступ до цих полонених. Світ має знати, що відбувається.

  • Оператори Сил спеціальних операцій ЗС України надали першу домедичну допомогу військовому з КНДР після евакуації його з поля бою в Курській області (РФ).

...Оператори тактичної групи №84 Сил спеціальних операцій ЗС України взяли в полон військового з Північної Кореї під час спеціальних дій у Курській області РФ. Після евакуації з поля бою оператори ССО надали полоненому з КНДР першу домедичну допомогу, - повідомляють ССО в телеграм-каналі в суботу.

У телеграм-каналі ССО розміщено відеоролик із подробицями події.

Ми писали, що "Азовці" взяли у полон елітних російських розвідників.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин