В ЗМІ повідомляють про те, що ЄС готує пакет військової допомоги Україні
Вартість цієї допомоги EUR700 млрд

Фото: pexels
Західні ЗМІ повідомляють, що Європейський союз готує наймасштабніший пакет допомоги для закупівлі військової техніки для України.
Деталі
"Ми запустимо великий пакет, якого ніколи раніше не бачили в такому вимірі", — сказала міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок в інтерв’ю Bloomberg в кулуарах Мюнхенської безпекової конференції.
Вона також додала, що подібно до євро чи коронакризи, зараз існує фінансовий пакет для безпеки в Європі. Це станеться найближчим часом.
Berliner Zeitung з посиланням на Бербок повідомляє, що мова може йти про EUR700 млрд.
Згідно з повідомленням, ЄС хотів тримати збройовий проєкт у таємниці до завершення запланованих виборів, зокрема, у Німеччині, але Бербок розкрила цю інформацію після того, як урядовці з США заявили про свої вимоги до європейських чиновників.
Бербок пообіцяла інвестувати більше грошей в озброєння і військову техніку, а також відзначила, що мир в Україну прийде лише через силу.
Раніше ми писали про те, що європейські лідери можуть розмістити в Україні 25-30 тис. військовослужбовців.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!