Атака Кривого Рогу балістикою: число жертв зростає, серед загиблих діти
Поруч з місцем влучання був дитячий майданчик

рф атакувала Кривий Ріг балістикою: загинули 14 людей, понад пів сотні поранених/Фото: ДСНС
Російські окупанти 4 квітня атакували балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області. Станом на зараз відомо про 14 загиблих, серед них 6 дітей.
Деталі
ОНОВЛЕНО 21:55: за останніми даними число жертв зросло до 16, повідомляє Сергій Лисак.
Про приліт повідомив очільник Ради оборони міста Олександр Вілкул. За його словами, окупанти поцілили в центр житлового мікрорайону.
Спершу повідомлялося про 12 загиблих та понад 50 поранених українців. Згодом число жертв зросло до 14 осіб, серед них шестеро дітей.
Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак заявив, що потрощені два десятки багатоповерхівок, понад тридцять автівок, заклади освіти та громадського харчування.





Зараз лікарі борються за кожне життя, чимало постраждалих в операційних. Попередньо, у медзакладах понад 30 людей.
В ОВА повідомляють, що серед поранених є діти, найменшому – 3 місяці. У хлопця різані рани. Йому надали допомогу. Оговтуватися від пережитого буде вдома.
Цинічний удар прокоментував президент України Володимир Зеленський. Він сказав:
Щодня російські удари. Щодня загиблі люди. Тільки одна причина, чому це продовжується: росія не хоче припинення вогню, і ми це бачимо. Увесь світ бачить. Кожна ракета, кожен ударний дрон доводять, що росія хоче тільки війни
Пошкоджено 5 багатоквартирних будинків. Поліцейські проводять поквартирний обхід, перевіряють, чи не залишилися потерпілі люди у помешканнях.
Із потерпілими працюють психологи ДСНС. Поліція документує наслідки воєнного злочину рф та приймає заяви від постраждалих. Рятувальники ліквідували загорання автомобілів та гаражних приміщень.
За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення воєнного злочину, що спричинило загибель людей (ч. 2 ст. 438 КК України).
На Херсонщині 4 квітняросійські військові скинули вибухівку на волонтерський автомобіль. Всі дивом залишилися живі завдяки тому, що авто було броньоване.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!