Єрмак повідомив про "не дуже гарні" тенденції зближення з рф: що відомо про новий раунд перемовин
рф знищила 214 тисяч об'єктів цивільної інфраструктури в Україні

Конкретних дат щодо перемовин з США поки немає, але вони продовжаться/Фото: Андрій Єрмак
Сьогодні є не дуже гарні тенденції зближення з росіянами, Україна працює, щоб підняти українське питання на перше місце, повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.
Деталі
В ОП повідомили, що представники України декілька разів на тиждень зустрічаються з першими особами. Єрмак зауважив, що у новій адміністрації США є багато людей з бізнесу, для яких важливо розуміти, які є перспективи у партнерстві з Україною.
Говорячи про перемовини в Джидді, керівник Офісу президента зазначив, що були "конструктивні розмови". Він розповів:
Немає жодних якихось питань, що вони не розуміють щось, або там проти нас, або в Ер-Ріяді делегацію яку очолював міністр оборони, теж абсолютно був конструктивний діалог. Але ще в них є позиція, вони вважають, що з росією можна знайти компроміс
Єрмак прокоментував тариф на мита в США, та бажання Америка повернути все виробництво до США. Він не впевнений, що Штати зможуть зробити все. Керівник ОП пояснив:
Дає це можливість для того, щоб Україна зайняла своє місце. Це ж може бути в тому числі економічною умовою якоюсь щодо завершення цієї війни, тому що навіть такі гіганти, як Adidas, Puma вони втратили сотні мільярдів просто за один день... сьогодні в нас все є для того, щоб розмістити ці виробництва і так далі
Щодо наступного раунду перемовин з американською стороною, Єрмак повідомив що наразі немає конкретних дат. Він сказав:
Ми говоримо про це, конкретних дат поки нема, але думаю, що невдовзі ці розмови, в першу чергу, наші розмови з американцями, вони будуть продовжені
Зараз продовжуються консультації на різних рівнях.
В Офісі президента також повідомили, що станом на сьогодні рф знищила 214 об'єктів цивільної інфраструктури в Україні, зокрема, 173 тис. житлових будинків. По електростанціях було завдано 773 удари з початку війни.
Окрім того, за словами Єрмака, Світовий банк оцінив збитки, які завдані Україні російською агресивною війною в $524 млрд, але сума може бути набагато більшою.
Представник путіна сказав, за яких умов рф готова розглянути гарантії безпеки для України. Головний російський переговірник заявив, що в переговорах щодо припинення війни в Україні досягнуто прогресу.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!