RU UA
1

Бої йдуть за кожен метр: Сили оборони просуваються на Бахмутському напрямку

Війна в Україні 17:45 - 03 вересня 2023

Окупанти підтягнули на цей напрямок всі свої резерви

Бахмутський напрямок: Сили оборони продовжують рух вперед/Фото: Getty Images

Бахмутський напрямок: Сили оборони продовжують рух вперед/Фото: Getty Images

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський доповів про ситуацію на Бахмутському напрямку. Сили оборони продовжують рух вперед на цій ділянці фронту і постійно знищують техніку та живу силу росіян.

Деталі

Сирський показав роботу 22-га ОМБр. На кадрах видно, як БМ-21 "Град" наносить нищівного удару по піхоті противника.

Лейтенант Національної гвардії України Максим Жорін зазначив, що для росіян втратити Бахмут означає отримати величезну поразку. Він зазначив, що на цьому напрямку росіяни поклали багато особового складу своєї армії.

На цей напрямок росіяни підтягнули всі резерви і вже залучають на позиції навіть тилові підрозділи. Жорін зазначив:

Для Бахмута нічого не жаліють. Ані людей, ані техніку, артилерію чи авіацію. Бої йдуть за кожен метр, адже і ми, і наш ворог має задачі просуватись вперед

Раніше ми повідомляли, що протягом трьох місяців Силам оборони вдалося звільнити близько 300 км квадратних кілометрів територій на сході та півдні країни. Це дуже сильний результат, оскільки останній місяць бої в основному йшли на лініях оборони ворога.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

ГОЛОВНЕ ЗА СЬОГОДНІ
Більше новин