Додому повернули 9 українських дітей
Усі вони пройшли складні випробування

В Україну повернули ще 9 дітей/Фото: Дмитро Лубінець
Україні вдалося повернути додому ще 9 дітей. Про це повідомив Уповноважений ВРУ з прав людини Дмитро Лубінець.
Деталі
Омбудсман неодноразово наголошував, що кожне повернення, як спецоперація. Долі дітей різні, але кожному з них довелося пройти через випробування.
Дмитро Лубінець розповідає:
Наприклад, двоє діток довгий час перебували на ТОТ, і тепер нарешті вдалося повернути їх батькам. Також нам вдалося повернути на Батьківщину хлопця, якого росіяни звинуватили у підриві моста, місяць тримали у в’язниці та допитували. Він пройшов всі кола пекла, зокрема, й фільтрацію. Але тепер він з мамою, в Україні


Раніше ми писали, що з тимчасово окупованої території повернули ще одну дитину. Після смерті бабусі 14-річного хлопчика збиралися оформити в дитячий будинок на ТОТ.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!