ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Українські воїни потрапили у ворожу засідку: що відомо

Війна в Україні 19:12 - 20 квітня 2025

Захисники України потрапили у російську засідку на Торецькому напрямку. Є загиблі

Українські воїни потрапили у ворожу засідку: що відомо

Українські воїни потрапили у ворожу засідку: що відомо

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Деталі

“Російські військові, які це вчинили, будуть знищені”, - йдеться у повідомленні президента.

Крім того він зазначив, що зберігається тенденція збільшення використання росіянами важкого озброєння.

Від початку доби й до 16-ї години загалом відбулося 46 російських штурмових дій на різних напрямках і 901 обстріл, і з цієї кількості 448 – саме з важкого озброєння. Зафіксовані вже більш ніж чотири сотні застосувань FPV росіянами.

Найбільше російської бойової активності в цей Великдень – на Покровському напрямку. Також виявилися пустими путінські слова про “припинення вогню” для Курської області, Сіверського та інших напрямків на Донеччині.

“Українська армія діє й буде діяти надалі абсолютно дзеркально. Цей Великдень однозначно довів, що єдиним джерелом війни та причиною її затягування є Росія. Ми готові рухатися до миру й повного, безумовного та чесного припинення вогню, яке може тривати щонайменше 30 днів, але відповіді Росії щодо цього досі немає. Ситуація на фронті демонструє, що потрібен тиск на Москву та справжній контроль за діями окупаційного контингенту, щоб тиша запанувала”, - зазначив президент.

Читайте також, противник активніше атакує на Покровському напрямку: що цьому сприяє.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин