RU UA
1

Принца Гаррі й Меган Маркл звинували у расизмі через угоду з "Procter&Gamble"

Світ 15:40 - 16 травня 2021

Ця косметична компанія виготовляє лінію кремів, які висвітлюють шкіру

Принца Гаррі і Меган Маркл звинуватили в расизмі

Фото: GettyImages/Автор - Ben Birchall

Герцог і герцогиня Сассекські зіштовхнулись із хвилею обурень у їхній бік. Причиною критики послугувало підписання угоди їхнього фонду "Archewell" із американською транснаціональною компанією, одним із лідерів на ринку "Procter&Gamble". 

Фірма продає освітлюючі креми для шкіри, які здатні знизити концентрацію або вироблення меланіну. Таким шляхом їм вдається успішно заробляти десятки мільйонів фунтів стерлінгів за рік. Продажі були спрямовані на Азію та  Африку. 

Представники інших косметичних фірм вимагали припинити продаж подібних кремів. На їхню думку, дані продукти викликають неправильне уявлення про красу людини, нібито цінність її вимірюється кольором шкіри і виходить, що біла краще, ніж темна. 

"Procter&Gamble" випускає креми для зволоження та освітлення  шкіри "White Radiance" в Індії, Малайзії та Сінгапурі, в Нігерії та на Філіппінах на поличках стоїть засіб "White Radiance Light Perfec Essence". Він покликаний перешкоджати утворенню меланіну в найглибших шарах шкіри. 

Фото з відкритих джерел

Колишній директор компанії "Procter&Gamble" заявив, що будуть вимагати чітку відповідь від принца Гаррі й Меган Маркл, чи підтримують продаж подібної продукції. 

Варто зазначити, що минулого року низка інших відомих косметичних фірм розпочала боротьбу за рівність. Група "L'Oreal" збиралась прибрати з назв своїх засобів слова "білосніжний", "відбілюючий", "світлий". "Johnson&Johnson" відмовилась від власної лінії "Fine Fairness", яка була доступна в Азії та Близькому Сході.  

Нещодавно ми розповідали, за що принц Гаррі ненавидить королівське життя й чому відвідує психолога. 

Джерело: Daily Mail

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

ГОЛОВНЕ ЗА СЬОГОДНІ
Більше новин