Бейсболісти влаштували масову бійку під час матчу. Відео

Світ 19:59 - 25 червня 2021

З поля були дискваліфіковані три гравці

Бейсбольний м'яч

У Мексиці бейсбольний матч ліги LMB був перерваний через масову бійку. Масова штовханина була між командами клубів Агуаскальентес і Тіхуана.

Бійка почалася у восьмому іннінгу після того як пітчер Агуаскальентес Брендон Куінтеро потрапив м'ячем у лікоть беттера Габріелю Гутьєррес. Той у свою чергу розлютився та почав бігти за своїм кривдником, при цьому кинувши в нього битою.

¡Aaatangana! Otra bronca más 😟, ahora le pegaron a Gabriel Gutiérrez que contestó lanzando su bat al pitcher. Después Junior Lake y Peter O'Brien sacaron sus dotes luchísticos...

8 🔽 | 🚂 Rieleros 3-5 Toros 🐂#TorosImponentes #LMB #PasiónRielera pic.twitter.com/uYalsoXlhw

— Internetv Deportes (@AYMSports) June 24, 2021

Після цього гравці двох команд зірвалися зі своїх місць та ринулися в бійку. У штовханину втрутилися служба безпеки і судді. Через кілька хвилин безлад на полі вдалося припинити.

В результаті матч продовжили, команда Тіхуани перемогла з рахунком 8: 5. Однак з поля було видалено три гравця.

Раніше ми повідомили, що в США жінка знайшла лист у пляшці і розшукала сім'ю відправника.