11 жінок звинувачують губернатора Нью-Йорка у сексуальних домаганнях
Сам політик заперечує всі звинувачення

Фото: Getty Images/Автор — Chris Hondros
Губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо звинувачується у сексуальних домаганнях до своїх колег. 11 жінок заявили про неналежну поведінку Куомо, політик в свою чергу заперечує всі звинувачення.
Влада провела розслідування, у якому було опитано 179 осіб, які спілкувалися з губернатором. Генпрокурор штату Нью-Йорк Летиція Джеймс опублікувала результати розслідування.
Опитування показало, що Куомо створив на роботі токсичну атмосферу. 11 жінок зізналися, що політик до них домагався. За словами жертв, стало відомо, що губернатор чіпав жінок за груди та інші частини тіла. Одна з жінок, розповіла, що Куомо "інтимно її обіймав" і цілував.
Президент США Джо Байден запропонував губернатору піти у відставку. Сам політик розповів, що в його діях не було нікого сексуально підтексту. Він заявив, що його поведінка є нешкідливим відображенням ласкавої італійсько-американської культури.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!