Міжнародний суд ООН закликав Київ і москву надати пояснення щодо прийнятності зустрічних позовів рф
В повідомленні зазначається, що після цього Суд вирішить, чи є зустрічні позови допустимими

Міжнародний суд ООН / Фото: ООН
Міжнародний суд ООН запрошує Україну та рф до 20 травня і 22 серпня 2025 року відповідно надати пояснення щодо прийнятності зустрічних позовів, поданих рф в справі "Україна проти росії", яка стосується звинувачень у геноциді у відповідності до Конвенції щодо запобігання цього злочину, повідомляє суд.
Деталі
Міжнародний суд ООН запросив Україну та рф надати свої позиції щодо прийнятності зустрічних позовів, поданих рф в справі "Україна проти росії" до 20 травня 20025 року та 22 серпня 2025 року відповідно
На сайті суду розміщений пресреліз, в якому, зокрема, зазначається, що 18 листопада 2024 р. рф подала контраргументи, які містять зустрічні вимоги, у справі щодо звинувачень у геноциді відповідно до Конвенції про попередження злочину геноциду та покарання за нього (Україна проти російської федерації).
Згодом Україна заперечила прийнятність зустрічних позовів.
Відповідно до пункту 3 статті 80 Регламенту Суду Суд запросив Україну та російську федерацію до 20 травня 2025 року і до 22 вересня 2025 р. подати свої позиції з цього питання
Нагадуємо, США хочуть купити у Данії Гренландію, щоб захистити Арктику від Китаю.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!