рф використовує здобутий в Україні воєнний досвід проти НАТО – ISW
Армія рф здобула досвід для вдосконалення своїх військових технологій

рф використовує воєнний досвід проти НАТО – ISW/Фото: Getty Images
Росія активно вдосконалює безпілотні літальні апарати та засоби радіоелектронної боротьби на основі досвіду, здобутого у війні проти України. В Інституті вивчення війни зазначають, що рф застосовує новітні технологічні розробки в гібридних операціях проти країн-членів НАТО.
Деталі
Аналітики зазначають, що у 2024 році країни НАТО дедалі частіше стикалися із загрозами російських гібридних атак і диверсій.
У повідомлені ISW йдеться:
Повідомлення про спроби країни-члена НАТО протидіяти ймовірним російським розвідувальним дронам підкреслюють потребу в подальшому розвитку оборонних можливостей, адже росія продовжує використовувати здобутий на полі бою в Україні досвід для створення новітніх технологій
рф надає Північній Кореї безпілотники та ракетні технології в обмін на північнокорейські війська, які воюють у Курській області. Про це повідомляє американській Інститут вивчення війни (ISW) з посиланням на власні джерела.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!