Алек Болдуін застрелив жінку під час зйомок фільму
Постраждала померла по дорозі в лікарню

Фото: Juan Naharro Gimenez/ Getty Images
Американський актор, комік і письменник Алек Болдуін випадково застрелив жінку під час зйомок фільму. Жертвою стала 42-річна оператор-постановник Галина Хатчінс.
Нещасний випадок стався на знімальному майданчику фільму "Іржа". Алек Болдуін, який грає головну роль, вистрілив з пістолета, в якому повинні були бути холості патрони і випадково влучив у двох людей.
Халіна Хатчинс отримала поранення в живіт. Жінку госпіталізували на гелікоптері, щоб провести операцію на шлунку, проте вона померла дорогою до лікарні. Постріл також вразив 48-річного режисера картини Джоела Соуза. Чоловіка госпіталізували з пораненням плеча.

Зараз поліція з'ясовує деталі обставини і перевіряє, чим була заряджена зброя. Зйомки фільму тимчасово припинені.
BREAKING: A distraught Alec Baldwin, after he accidentally shot & killed the cinematographer on the set of his new movie, & wounded the writer-director. How on earth could this have happened?
Pics: Jim Weber @thenewmexican pic.twitter.com/xrvcheLaCK— Piers Morgan (@piersmorgan) October 22, 2021
Раніше ми інформували, у США дитина застрелила матір під час відеоконференції.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!