У Нью-Йорку школярам заборонили на Хеллоуїн одягати костюми з "Ігри в кальмари"
Керівництво школи вважає серіал агресивним

Школярам Нью-Йорка заборонили одягати костюми із серіалу "Гра в кальмара"/Фото: Instagram/netflix
У школах штату Нью-Йорк у США школярам заборонили одягати костюми з популярного серіалу від Netflix "Гра в кальмара". На думку представників школи, такі костюми мають "агресивний характер".
Батьки учнів трьох шкіл отримали листи про заборону одягати костюми на свято Хеллоуїна. Керівництво шкіл побоюється, що діти грають у ігри на виживання подібно до тих, що показані в серіалі. Корейська дорама оповідає про людей, які по вуха у боргах сподіваються виграти купу грошей, беручи участь у дитячих іграх. Тих, хто програв, вбивають.
Крім того, школярам заборонили використовувати для вбрання на свято атрибути, схожі на зброю, такі як іграшкові мечі та пістолети.
Нагадаємо, у Південній Кореї тисячі протестувальників у костюмах із серіалу "Гра в кальмара" влаштували яскравий мітинг.
Також ми писали, який серіал на Netflix тепер очолює рейтинг.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!