"Жабозілла": в Австралії впіймали очеретяну жабу рекордних розмірів. Фото
Земноводне вагою близько 3 кілограмів схоже на "футбольний м'яч з ногами"

Годзілла серед жаб: в Австралії впіймали очеретяну жабу рекордних розмірів/Фото з відкритих джерел
В австралійському тропічному заповіднику виявили гігантську очеретяну жабу вагою 2,7 кілограма. Вражені ропухою рекордних розмірів, доглядачі заповідника прозвали її "Жабозіллою".
Деталі
Амфібія, яка вважається найважчою з усіх зареєстрованих жаб цього виду, була виявлена 12 січня "шокованими" наглядачами в національному парку Конвей у штаті Квінсленд.
Рейнджер Кайлі Грей сказала, що її команда була вражена жабою-монстром, заявивши, що вона виглядає "майже як футбольний м’яч з ногами".
Грей та її колеги зловили тварину та зважили її. Ваги показали 2,7 кілограма. У Книзі рекордів Гіннесса занесена найбільша жаба вагою 2,65 кілограма. Цей рекорд було встановлено у Швеції у 1991 році.

Тварина, у шість разів більша за середню жабу, була піддана евтаназії, як це є стандартною практикою в Австралії для шкідників, і буде передана Музею Квінсленда. Кайлі Грей зазначає, що цей гігантський екземпляр, ймовірно, харчувався комахами, рептиліями та дрібними ссавцями. Рейнджер заявляє:
Очеретяна жаба такого розміру з’їсть усе, що поміститься їй у рот. Ми думали назвати її Конні на честь Національного парку Конвей, але прізвисько Жабозілла постійно вертілося на язику.

Очеретяні жаби були завезені в Австралію в 1935 році для боротьби з очеретяними жуками та іншими шкідниками, але їх популяція надто розрослася і, через відсутність природних хижаків, вони стали загрозою для деяких австралійських видів. Старший наглядач парку Баррі Нолан зазначає:
Самка очеретяної ропухи, розміром з Жабозіллу, могла б відкласти до 35 000 яєць. Тож їх здатність до розмноження вражає. І всі частини циклу розмноження очеретяної жаби є отруйними для австралійських місцевих видів, тому ми маємо контролювати їх.
Раніше ми повідомляли, що у Карпатах виявили бурого ведмедя, який прокинувся від зимової сплячки. Аномально тепла погода цьогоріч призвела до процесів, які не відповідають календарній порі року. Така погода негативно відзначилася на рослинах і тваринах.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!