Четверо дітей понад місяць виживали у джунглях Амазонки після авіакатастрофи
Ще на початку травня легкий літак зі сімома людьми на борту розбився у лісах Колумбії

У Колумбії знайшли дітей, які понад місяць виживали у джунглях після авіакатастрофи/Фото: @nicksortor/Twitter
Чотирьох дітей, які зникли після авіакатастрофи в колумбійській Амазонії, знайшли живими цих вихідних. Вони понад місяць виживали у небезпечних джунглях.
Деталі
Легковий літак, на борту якого перебували троє дорослих і четверо дітей корінного населення, розбився 1 травня в густих джунглях через відмову двигуна. У літаку знайшли тіла трьох дорослих. Колумбійські військові врятували дітей більше ніж через місяць після того, як почалися ретельні пошуки. Президент Колумбії Густав Петро заявив:
Радість для всієї країни! Четверо дітей, які загубилися в колумбійських джунглях, виявилися живими... Джунглі врятували їх. Вони діти джунглів, а тепер вони також діти Колумбії.
Раніше офіційні особи заявляли, що вони були впевнені, що діти живі після того, як знайшли їхні сліди. Пошуковці також знайшли імпровізований притулок та речі, що належали дітям віком 13, 9 та 4 роки. Одна дитина була зовсім немовлям – їй всього лиш 11 місяців.
До пошуків приєдналися понад 100 співробітників колумбійського спецназу та понад 70 корінних жителів цього району.
За словами генерала Санчеса, деякі солдати пройшли майже 1000 миль (1600 кілометрів), щоб знайти дітей. Вони знайшли дитячу пляшечку, кілька рушників, використані підгузки, ножиці та сліди ніг порівняно неподалік від місця аварії. Рятувальники з пошуковими собаками також знайшли викинуті фрукти та імпровізовані укриття з рослинності джунглів.
Група з чотирьох дітей летіла з матір'ю з амазонського села Араракуара до Сан-Хосе-дель-Гуавіаре, коли розбився літак. Вони належать до народу Хуітото. Офіційні особи сказали, що найстарші діти в групі мали певні знання про те, як вижити в тропічному лісі.
У медичних звітах сказано, що діти зневоднені й досі "не можуть їсти", але почуваються добре та поза небезпекою.
Раніше ми повідомляли, що "кокаїнові бегемоти" сіють хаос в екосистемах Колумбії. Те, що 40 років тому було простою розвагою для наркобарона, стало справжнім головним болем для уряду країни сьогодні.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!