"Hard Rock Hallelujah": переможці Євробачення закликали врятувати українських тварин. Відео
Lordi об'єдналися з українською організацією UAnimals

Переможці Євробачення закликали врятувати українських тварин / Фото: Sean Gallup/Getty Images
Легендарні фінські музиканти, володарі титулу переможця Євробачення-2006, Lordi, висловили свою непохитну підтримку Україні та закликали світ долучитися до допомоги тваринам, які постраждали від жорстокої війни.
Деталі
Для того, аби допомогти українським тваринам фінські переможці Євробачення об'єдналися з UAnimals — всеукраїнським гуманістичним рухом, який бореться за права тварин. Спеціально для спільної акції Lordi записали відеозвернення.
Україна зараз бореться за свою свободу і ми підтримуємо цю прекрасну країну! Люди — не єдині, хто зазнає страждань. Потерпають також і безневинні тварини. Наші друзі з UAnimals роблять надзвичайно важливі справи, допомагаючи тваринам і рятуючи їх під час війни, — зазначив фронтмен гурту.
Фінський гурт також закликає всіх небайдужих долучитися до збору коштів, ініційованого UAnimals, на розбудову притулку "Пегас" на Дніпропетровщині. Зокрема, планується збудувати стаціонар для лікування коней, які постраждали внаслідок російської агресії. Цей стаціонар дасть можливість лікувати тварин безпосередньо у притулку, значно полегшуючи життя як самим тваринам, так і людям, які за ними доглядають.\
Також ми розповідали, що 18-річний співак YAKTAK дав концерт воїнам ЗСУ у прифронтовій зоні.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!