Ріанна обурила фанатів образом монахині
"Нащо знущатися з релігії?"

Ріанна / Фото: instagram.com/interviewmag
36-річна співачка Ріанна з'явилася на обкладинці нового випуску The Interview Magazine в образі, який розбурхав мережу.
Деталі
На фотографіях артистка постала в чорному головному уборі черниць з маленьким хрестиком на обличчі. Образ доповнювала біла сорочка, розстібнута на декольте, та сміливий макіяж.
Незважаючи на очікування нового альбому, багато шанувальників обурилися таким провокативним образом Ріанни. У коментарях під постом співачки в Instagram тисячі людей висловили своє невдоволення.
"Не очікувала такого від Ріанни. Це жахливо", "Навіщо знущатися з релігії?", "Відвертаюся від тебе", - пишуть розчаровані фанати.
Деякі коментатори навіть заявили, що відправили скаргу на фото, щоб їх видалили з мережі.
Варто зазначити, що Ріанна не вперше шокує публіку своїми образами. Проте, цей випадок викликав особливий резонанс через релігійний контекст.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!