Оригінальне покарання: суддя призначив злочинцю літературну терапію Жаданом
Суддя сподівається, що література допоможе злочинцю стати кращим

Суд Одеси зобов'язав шахрая прочитати роман Жадана "Інтернат" / Фото: yakaboo
Одеський суд виніс нестандартне рішення щодо шахрая, який обдурив клієнта інтернет-магазину. Окрім умовного терміну, зловмиснику доведеться прочитати три книги: "Інтернат" Сергія Жадана, "Грубий зошит" Аготи Крістоф та "Розмова п'яти подорожніх про істинне щастя в житті" Григорія Сковороди.
Деталі
Суддя пояснив, що читання такої літератури має допомогти обвинуваченому відволіктися від поганих думок та замислитися над своїми вчинками. Зокрема, філософські роздуми Сковороди мають допомогти злочинцю знайти сенс життя та зрозуміти важливість моральних цінностей.
Сам Сергій Жадан відреагував на цей вирок лаконічно: "Жорстоко". Його реакція викликала бурхливу дискусію в мережі. Одні користувачі підтримали таке нестандартне покарання, вважаючи, що читання може справді змінити людину. Інші ж вважають, що це надто м'яке покарання для шахрая.
Це рішення викликало широкий резонанс у суспільстві. Деякі вважають, що читання книг – це гарний спосіб виправлення, інші ж сумніваються в ефективності такого методу.
Як би там не було, цей випадок став доказом того, що українські суди готові шукати нові, нестандартні підходи до покарання злочинців.
До 15 років увʼязнили засуджено агента рф за державну зраду.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!